25 lat przepysznej wyżerki!

Historia „Baru Gaweł” sięga lat 80. Początkowo bar był częścią kompleksu gastronomicznego o nazwie „Paweł i Gaweł”. „Paweł” był kawiarnią usytuowaną na pierwszym piętrze budynku o nazwie „Falowiec” natomiast „Gaweł” –bar zajmował aktualną lokalizację- parter (zgodnie z wierszem Fredry pt. „Paweł i Gaweł”).

W Ofercie dań z 1982 roku przeważały dania mączne i mleczne, bar wówczas miał status mlecznego. W 1993 roku pieczę nad barem objęło małżeństwo z dużym doświadczeniem w branży gastronomicznej, sprawujące od lat ważne role w „Gawełku”( tak sympatycznie Goście nazywają nasz bar). Jesteśmy po to, by zadowalać podniebienia Naszych Klientów w związku z tym włożyliśmy wszelkie starania, by menu proponowane przez nas zaspokoiło najwybredniejsze gusta. Modyfikacja menu sprawiła, że jest w czym wybierać, zaskakujemy Gości różnorodnością proponowanych dań. Oferujemy 30 dań mięsnych, 12 potraw mącznych w tym pierogi, naleśniki, krokiety, kopytka i inne wspaniałości kuchni polskiej, liczne dodatki do obiadów, desery i napoje.

Od początku działalności cieszymy się dużym powodzeniem, co spowodowane jest zapewne smakiem naszych potraw przyrządzanych z wysokogatunkowych składników i miłą obsługą. Odwiedza nas codziennie wielu konsumentów. Mamy stałych Klientów, którzy wraz z nami tworzą historię tego miejsca. Możemy pochwalić się ofertą świąteczną, przyjmujemy zamówienia na imprezy okolicznościowe (chrzciny, komunie, imprezy dla firm itp.) Świadczymy usługi w zakresie dostarczania obiadów do zakładów pracy.

Rodzinny charakter „Gawełka” sprawi, że poczujesz się jak na domowym obiedzie.

Serdecznie zapraszamy.